• Blok papierów kreatywnych - Marisella&Me - 20 arkuszy - Dp Craft

The Symbol : DPPS-023

Blok papierów kreatywnych Marisella & me przepełniony jest motywami florystycznymi, słodkimi zwierzątkami, przywodzącymi na myśl sielskie klimaty. Hasła i wizerunki dziewczynek, nawiązują do pozytywnych emocji, akcentując siłę przyjaźni.

No goods
15.90
Enter your email
Reviews
Shipping within 48 hours
Shipping price 38
India by National Post Office 38
The Availability Of 0 opak

Zachowaj pozytywne emocje i poczuj powiew wiosny dłużej, dzięki papierom kreatywnym z uroczej kolekcji Marisella & me. Zestaw składa się z 20 arkuszy w subtelnej, pastelowej kolorystyce z postaciami dwóch słodkich przyjaciółek kochających naturę.

Papiery zaprojektowane zostały z myślą o najmłodszych jak i profesjonalnych crafterach.
Mają wszechstronne zastosowanie. Z ich pomocą ozdobisz kartki okolicznościowe, zaproszenia, albumy, zawieszki, wykonasz dekoracje, np. girlandę lub kompozycję w ramce powieszonej na ścianie. Papiery będą także idealne do projektów tematycznych, np. urodziny czy baby shower.
Z pewnością pobudzą kreatywność najmłodszych, pozwalając im tworzyć wiele niepowtarzalnych kompozycji, umilając twórczy czas.

Blok zawiera 20 kartek do kreatywnego wykorzystania, w tym arkusze z elementami do wycinania, uniwersalne tła, pejzaż do wypełnienia i etykiety.


Wymiary: 21 x 29,7 cm (A4)
Papier bezkwasowy, bez ligniny, nietoksyczny
Ilość arkuszy: 20 szt.
Gramatura: 170 g/m2
wyprodukowano w Polsce

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question