• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - ITD collection - papiery ryżowe do decoupage

ITD collection jest polskim producentem papierów ryżowych do decoupage. Ten surowiec wyróżnia wytrzymałość i stanowi on alternatywę dla klasycznych serwetek.


ITD collection to marka, która łączy pasjonatów papieru i dzieł, które z jego użyciem można stworzyć. Papier daje nam nieograniczone możliwości twórcze - właśnie takie przesłanie niosą założyciele ITD collection. Marka jest znana w kilkudziesięciu krajach świata.


Papiery ryżowe do decoupage od ITD collection znajdziecie w ofercie naszego sklepu Studio75. Ten rodzaj surowca cechuje się trwałością większą niż klasyczna serwetka często używana w technice decoupage. Mimo swojej cienkiej struktury wykazuje dużą odporność na klej, czy wodę. Wszystko dzięki specjalnej technice druku zastosowanej podczas tworzenia produktu.


Papier ryżowy do decoupage tworzony przez markę ITD collection nie sprawia trudności podczas procesu klejenia. Nadaje się do dekorowania wielu rodzajów powierzchni - drewna, szkła, a nawet styropianu.  Mimo, że wydaje się on być cienki i delikatny, na długo zachowuje swoją trwałość i elastyczność - to najważniejsza zaleta pracy z tym surowcem. 


Papier ryżowy nadaje się do wykorzystania nie tylko w technice decoupage, ale także doskonale sprawdzi się przy scrapbookingu. Wzór skutecznie zachowuje kolorystykę i nie blaknie pod wpływem słońca.


W jaki sposób przykleić papier ryżowy do decoupage? Nakładanie papieru ryżowego jest bardzo prostym zadaniem. Pierwszym krokiem jest nałożenie kleju do decoupage w miejsce, gdzie zamierzamy przykleić papier ryżowy. Drugim - przyłożenie wzoru właśnie w tym punkcie. Na koniec powinniśmy wygładzić powierzchnię, usunąć pęcherzyki powietrza, zaaplikować kolejną porcję kleju od zewnętrznej strony i pozostawić produkt do wyschnięcia. 


W sklepie Studio75 znajdziecie papier ryżowy w różnych rozmiarach - A3 oraz A4. Posiadamy także liczne wzory - kwiatowe, świąteczne, dziecięce, czy nadruki na specjalne okoliczności. 


Papier ryżowy jest produktem, który spełni oczekiwania osób początkujących, ale również tych wprawionych, którzy zdążyli już dogłębnie poznać tajniki pracy metodą decoupage.