• Categories
  • Search
  • KORALIKI DEKORACYJNE

Dzięki koralikom dekoracyjnym uwolnisz pokłady swojej kreatywności – zarówno przy tworzeniu ozdób, jak i samodzielnie zaprojektowanej biżuterii. Ich wysoka jakość wykonania oraz wszechstronność zastosowań pozwolą Ci na wykonanie wielu ciekawych projektów. Zajmujesz się tworzeniem własnych bransoletek, kolczyków, breloków lub zawieszek? A może projektujesz dekoracje świąteczne, albumy, kartki lub ramki na zdjęcia?

W takim razie w Twoich zasobach nie może zabraknąć ozdobnych koralików o różnych kształtach. Z ich pomocą każdy element wychodzący spod Twoich rąk stanie się ciekawszy i bardziej oryginalny.

Ważną cechą naszych koralików jest dostępność rozmaitych wzorów, tworzyw oraz kolorów. Przykładem mogą być kwadratowe koraliki w naturalnym kolorze drewna, zdobione czarnymi literami. Dzięki nim nadasz swoim pracom indywidualnego charakteru, a jednocześnie łatwo je spersonalizujesz, np. tworząc z liter imię, nazwę wydarzenia czy konkretnego święta.

Koraliki do zawieszek i naklejania – ozdoby na każdą okazję

Propozycje z naszej oferty to m.in. koraliki do naklejania i zawieszek. Są to przede wszystkim modele wykonane z drewna, o kształtach kuleczek lub kostek, a także w zupełnie niestandardowych formach. Poza typowymi koralikami z dziurką, znajdziesz u nas także sznureczki ozdobne, które nadają się m.in. do projektowania elementów wystroju wnętrz.

W przypadku koralików ozdobnych ogranicza Cię jedynie Twoja własna wyobraźnia. To obowiązkowy element DIY, zwłaszcza w produkcji własnoręcznie wykonanej biżuterii. W tym przypadku szczególnym powodzeniem cieszą się chociażby koraliki kolorowe, a także te przeznaczone do makramy, które można dodatkowo ozdobić popularnymi technikami takimi jak malowanie, złocenia, oklejanie czy decoupage.

Potrzebujesz koralików dekoracyjnych? Zapoznaj się z ofertą sklepu Studio75

Potrzebujesz dobrej jakości koralików do dekoracji, które wzbogacą wygląd Twoich projektów? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przy każdym modelu znajdziesz szczegółowy opis wraz z wymiarami oraz liczbą koralików. Wszystkie są starannie wyselekcjonowane, wykonane z precyzją, dostępne w różnych kształtach i kolorach, dlatego spełnią wymagania najbardziej wymagających osób.