• Categories
  • Search
  • EXPLODING BOX

Opakowanie na prezent ma być jednorazowym dodatkiem bez znaczenia? Jesteśmy innego zdania. Poznaj rozwiązanie, jakim jest exploding box! To nic innego jak wybuchające pudełko - doskonały element, który sprawi, że Twój prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. W naszym sklepie znajdziesz modele, które bez trudności złożysz samodzielne. Posiadamy większe i mniejsze rozmiary, do których możesz włożyć przygotowany podarunek.

Exploding box to proste rozwiązanie, które sprawi wiele przyjemności w czasie rozpakowywania prezentu. Jak działa pudełko exploding box? Pozornie wyglądające na zwykłe opakowanie, jednak uniesienie wieczka sprawi, że ścianki rozłożą się na boki ukazując całą zawartość. Jak sprawić, by exploding box stał się spersonalizowanym prezentem?

Jak udekorować exploding box?

Pudełka exploding box w kolorze białym wcale nie muszą być nudne! Ich ścianki zostały stworzone do umieszczenia na nich życzeń oraz wyznań, które napiszesz własnoręcznie. Możesz wybrać pudełko exploding box, na którego wewnętrznych ściankach jest kieszonka i właśnie w niej umieścić liścik zawierający kilka wyjątkowych słów.

Co może znaleźć się w środku exploding box? Możesz tam umieścić każdy prezent, który tylko zmieści się w jego rozmiarach. Biżuteria, drobny kosmetyk, a może pyszne słodkości? Udekorowane pudełko będzie stanowić doskonały dodatek do całości podarunku.

Na jaką okazję pudełko exploding box będzie odpowiednie?

W zasadzie nie ma ograniczeń co do zastosowania exploding box. To trafione rozwiązanie na chrzest, prezent ślubny czy urodzinowy. A może chcesz sprawić komuś przyjemność bez okazji? Podobno najcenniejsze prezenty to te wykonane własnoręcznie.

Ilość i styl dodatków zależy wyłącznie od Ciebie i gustu osoby, którą chcesz nim obdarować. W zależności od okazji dopasuj elementy dekoracyjne. Możesz przygotować je samodzielnie lub wybrać gotowe projekty z naszego asortymentu. Exploding box ma być prezentem świątecznym? Wybierz choinkę lub uroczy, ośnieżony domek. A może planujesz podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent urodzinowy? Tort z napisem może okazać się trafionym wypełnieniem.

Jak dostarczyć exploding box w miejsce przeznaczenia?

Obawiasz się, że wybuchające pudełko otworzy się zbyt wcześnie i po wyjątkowym prezencie pozostanie jedynie wspomnienie? W ofercie naszego sklepu znajdziesz specjalnie przygotowane nosidełka, które odpowiednio zabezpieczą pudełko exploding box do momentu wręczenia podarunku właściwej osobie. Mimo, że stanowią one jedynie element dodatkowy i czysto praktyczny, nie ma mowy o braku jakości. To wytrzymałe produkty, które bez problemu poradzą sobie z dostarczeniem prezentu i zadbają o jego zabezpieczenie. Same prezentują się niezwykle elegancko.