• Wykrojniki do papieru -królik - Dp Craft

The Symbol : JCMA-147

Wykrojniki do papieru z motywme królika, który wykorzystasz do prac o tematyce wielkanocnej oraz do ozdabiania kartek, albumów scrapbookingowych, dekoracji domu i pokoju dziecięcego.

No goods
23.90
Enter your email
Reviews
Shipping within 48 hours
Shipping price 38
Odbiór osobisty na zlociew Warszawie 29.04.2023 0
India by National Post Office 38
The Availability Of 0 opak

 

Wykrojnik do z motywem uroczego króliczka z delikatnymi tłoczeniami nadającymi efekt trójwymiarowości. Można go dodatkowo ozdabiać i kolorować. Niezastąpiony do tworzenia oryginalnych prac z papieru, tektury i pianki.

Króliczek wykonany przy pomocy wykrojnika to doskonałe uzupełnienie kartek i kompozycji wielkanocnych, opakowań upominków, a także albumu z okazji narodzin dziecka oraz projektów na dziecięce przyjęcie urodzinowe.

Wykrojniki wycinają w papierze do 300g, tekturze oraz piance. Zapakowane w estetyczną i praktyczną plastikową kopertę do przechowywania. Wykonane ze stali węglowej, dzięki czemu wykrojnik jest bardziej elastyczny i wytrzymały na odkształcenia spowodowane naciskiem maszyny. Zestaw dedykowany maszynce tnąco-wytłaczającej dpCraft, kompatybilny również z wszystkimi dostępnymi na rynku maszynkami tego typu.


Wymiary: 
4,3 cm x 7,8 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question