Czy wyobrażasz sobie, że możesz stworzyć kwiaty, które wyglądają tak realistycznie, że trudno uwierzyć, że nie są one prawdziwe? Teraz to możliwe dzięki wyjątkowej piance plastycznej o nazwie Foamiran. Poznaj zalety tej kreatywnej pianki, która otwiera przed tobą nowe możliwości w świecie rękodzieła.

Zalety pianki kreatywnej Foamiran:

Tworzenie Ręcznie Robionych Kwiatów: Foamiran to niezastąpiona pianka, która została stworzona z myślą o ręcznie robionych kwiatach, nadając im niezwykłą realistyczność.

Lekkość i Elastyczność: Dzięki swojej lekkości i elastyczności, Foamiran jest materiałem łatwym w modelowaniu i formowaniu. Dzięki temu Twoje kwiaty nabiorą idealnych kształtów.

Trwałość i Odporność na Wilgoć: Foamiran jest nie tylko trwały, ale również odporny na działanie wilgoci, co sprawia, że Twoje kwiaty będą zachowywać świeżość przez długi czas.

Łatwość Formowania przy Użyciu Ciepła: Pianka Foamiran rozciąga się i formuje pod wpływem ciepła, na przykład żelazka, zachowując swoją strukturę nawet po ochłodzeniu.

Wycinanie Płatków na Własny Sposób: Płatki kwiatów można łatwo wycinać nożyczkami, wykrojnikami lub dziurkaczami, co pozwala na dowolne projektowanie.

Barwienie i Personalizacja: Przed formowaniem, możesz nadać płatkom kolor, używając pasteli olejnych, suchych lub tuszy pigmentowych, co pozwala na personalizację każdego kwiatu.

Wszechstronność Tworzenia: Gotowe kwiaty wykonane z Foamiran mogą być wykorzystane do zdobienia różnorodnych projektów, takich jak scrapbooking, decoupage, dekoracje domowe i wiele innych projektów DIY.

Cechy produktu:

Grubość pianki: 0,8 mm
Rozmiar arkusza: 35 x 30 cm
Produkowane w Iranie
Kolor pianki: biały
Foamiran to materiał, który otwiera przed tobą drzwi do tworzenia pięknych i niezwykle realistycznych kwiatów oraz ozdób. Daj się ponieść swojej kreatywności i stwórz unikalne dzieła sztuki przy użyciu tej wyjątkowej pianki kreatywnej.