Twarze/tła

Producenci

  Akceptujemy

  Newsletter

  Papier ryżowy - dekory, ornamenty, stare pismo, kolorystyka zielono-turkusowo-złota

  Papier ryżowy - dekory, ornamenty, stare pismo, kolorystyka zielono-turkusowo-złota Zobacz większe

  R1592

  Nowy produkt

  2 Przedmioty

  Ostatnie egzemplarze!

  5,60 zł brutto

  Więcej informacji

  Papier decoupage - Bursztyny, drobne kamyczki, odciśnięte Amonity

   Bursztynowy naszyjnik, albo chociaż wisior z bursztynem. Któraż kobieta nie chce ich mieć w swoim kuferku z biżuterią, i któryż mężczyzna nie zwróci uwagi na kobietę w bursztynach? To się chyba nie zdarza. Ten kamień używany jest we wszystkich możliwych formach ozdób. Nie ma dla niego żadnych ograniczeń, poza wyobraźnią twórców. W dodatku potrafi pomóc jubilerowi – gdy trzeba, staje się plastyczny. Tak! Wystarczy go podgrzać do temperatury 150 stopni i już daje się kształtować. Żaden inny kamień tego nie potrafi.
  Trzeba przyznać, że ozdoby i biżuteria z bursztynu są absolutnie ponadczasowe a moda na nie (od stuleci) ulega tylko nieznacznym wahaniom. Na szczęście!

     Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropianDekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu wyroby i artykuły wykonane tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę.Nasza ryżówka przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce dekupażu. Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.

  rozmiar 210x297 mm, 30 g/m2