Dwuskładnikowy Lakier Pentart - Tworzenie Efektownych Spękań Staje się Proste!

Decoupage to sztuka ozdabiania przedmiotów za pomocą techniki naklejania motywów z papieru lub serwetek. Klasyczna technika jest już sama w sobie piękna, ale z wykorzystaniem dwuskładnikowego lakieru Pentart możesz wprowadzić do swoich projektów zupełnie nowy wymiar. Efekt spękanej powierzchni sprawia, że Twoje dzieła nabiorą niepowtarzalnego charakteru i głębi.


Jeśli marzysz o dodaniu do swoich projektów decoupage niezwykłego efektu spękań, nasz dwuskładnikowy lakier marki Pentart jest rozwiązaniem, którego potrzebujesz. To narzędzie, które otwiera przed Tobą nowe możliwości twórcze i gwarantuje spektakularne efekty.

Cechy, Które Przekonają Cię do Pentartowego Lakieru:

Dwuskładnikowa Formuła: Nasz lakier składa się z dwóch składników, które współpracują, tworząc efektowne spękania na powierzchni. To właśnie ta formuła zapewnia niezwykłe efekty.

Kreatywna Swoboda: Głębokość i sieć pęknięć zależą od grubości warstw i techniki nakładania produktu. To oznacza, że masz pełną kontrolę nad efektem spękanej powierzchni.

Mnóstwo Możliwości: Efekty spękanej powierzchni możesz wypełnić patyną, pastą postarzającą lub pastą woskową, tworząc jeszcze bardziej wyjątkowe i trójwymiarowe projekty.

Trwałość: Lakier jest trwały i nieodporny na mróz, co oznacza, że Twoje dzieła przetrwają przez wiele lat.

Pojemność: Każde opakowanie zawiera 2 x 20 ml dwuskładnikowego lakieru, co wystarcza na kilka twórczych projektów bez obawy że lakier zaschnie w oczekiwaniu na użycie.

Sposób Użycia - Prosty Jak 1, 2, 3:

  1. Nałóż równomiernie pierwszy składnik lakieru na wybraną powierzchnię i wysusz go, na przykład używając suszarki do włosów lub nagrzewnicy. Pamiętaj, aby zachować cierpliwość i pozwolić mu dokładnie wyschnąć.
  2. Nałóż drugi składnik lakieru, a następnie pozwól mu działać. To etap, w którym magia spękań zaczyna się wydarzać.
  3. Po upływie jednego dnia, zabezpiecz powierzchnię lakierem z rozpuszczalnikiem, nakładając każdą warstwę ostrożnie i delikatnie za pomocą miękkiego i suchego pędzla. To krok, który zapewni trwałość i ochronę efektu.Opinia Ani - Naszej Decu Ekspertki:

Nasza decoupage ekspertka, Ania, nie ma wątpliwości - to najlepszy preparat dostępny na rynku! Dzięki dwuskładnikowemu lakierowi Pentart istnieje duże prawdopodobieństwo, że spękania na Twoich projektach wyjdą w sposób spektakularny, nadając Twoim dziełom decoupage niepowtarzalny charakter. Nie trać czasu i doświadcz tej wyjątkowej formuły samodzielnie. Przekonaj się, jak proste może być tworzenie efektownych spękanych powierzchni, które zachwycą każdego miłośnika rękodzieła!


Kompatybilność z Innymi Preparatami:

Dwuskładnikowy lakier Pentart do Spękań doskonale współpracuje z innymi produktami dostępnymi na rynku decoupage, co pozwala Ci eksperymentować z różnymi technikami i uzyskiwać wyjątkowe efekty. Oto kilka innych preparatów, które możesz łączyć z lakierem Pentart, tworząc niepowtarzalne dzieła:

a) Pasta Postarzająca: Pasta postarzająca to magiczny preparat, który nadaje powierzchni staroświecki, zniszczony wygląd. Nakładając ją na powierzchnię przed użyciem lakieru Pentart, uzyskasz efekt spękanej, postarzałej powierzchni, która sprawi, że Twój projekt nabierze charakteru i historii.

b) Pasta Woskowa: Pasta woskowa to idealny dodatek, aby podkreślić spękane efekty. Nakładając ją delikatnie na powierzchnię po użyciu lakieru Pentart, możesz dodać głębi i tekstury Twoim projektom. Pasta woskowa jest również dostępna w różnych kolorach, co pozwala na dalsze eksperymenty i kreatywność.

c) Patyna: Patyna to kolejny produkt, który doskonale harmonizuje z lakierem Pentart. Możesz używać patyny do nadawania efektu postarzenia lub dodawania subtelnych zmian kolorystycznych. Kombinacja patyny z efektem spękanej powierzchni stworzy naprawdę niezwykły efekt w Twoich projektach.


papiery ryżowe do decoupage


Wybór Powierzchni - Wybieraj Do Woli

Lakier Pentart doskonale sprawdza się na różnych rodzajach podłoża, takich jak drewno, ceramika, szkło, metal czy tkanina. Dzięki temu możesz tworzyć spękane efekty na wielu rodzajach materiałów, co otwiera przed Tobą jeszcze więcej możliwości twórczych.

Podsumowanie:

Dwuskładnikowy lakier Pentart to narzędzie, które zmienia zwykłe projekty decoupage w niepowtarzalne dzieła sztuki. Jego dwuskładnikowa formuła, kreatywna swoboda, mnóstwo możliwości i trwałość uczynią Twoje prace wyjątkowymi. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym artystą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z decoupage, ten lakier pozwoli Ci osiągnąć efekty, o jakich zawsze marzyłeś.

Sklep Decoupage