• Kategorie
  • Szukaj
  • Dziurkacze ozdobne, dekoracyjne duże i małe

Dziurkacze ozdobne to jedno z podstawowych narzędzi do scrapbookingu, tańsza alternatywa dla wykrojników. W sklepie Studio75.pl znajdziesz dziurkacze ozdobne w różnych kształtach i rozmiarach.

Za pomocą dziurkacza ozdobnego wytniesz wzór w papierze i piance. Wycięte motywy zwane też scrapkami upiększą każdą pracę.

Poza dziurkaczami ozdobnymi oferujemy dziurkacze brzegowe, które ozdobią brzeg kartki,  dziurkacze narożnikowe, którymi zaokrąglisz róg papieru lub wytniesz w nim ciekawy wzór. 

Jak używać dziurkacze ozdobne zobaczycie na filmiku Karoliny. 

Dziurkacze ozdobne wyróżnia nie tylko przystępna cena, ale również dostępność niemal w każdym sklepie papierniczym oraz prosta obsługa. Za jego pomocą wytniesz określony wzór na papierze lub piance i otrzymasz zarówno proste kształty typu kwadrat, jak i nieco bardziej finezyjne, na przykład kwiatek lub gwiazdkę. Bez wątpienia takie motywy skutecznie zwiększą urok każdej ręcznie wykonanej serwetki. W sklepie Studio75.pl znajdziesz dziurkacze ozdobne w różnych kształtach i rozmiarach. Poza nimi w naszym asortymencie mamy dla Ciebiedziurkacze brzegowe, które niepowtarzalnie ozdobią kartkę, przedłużając znajdujący się na niej wzór. Chcąc uzyskać zamierzony efekt, warto pamiętać o zachowaniu precyzji. Z kolei dziurkacze narożnikowe, które również posiadamy, skutecznie zaokrąglą róg zdjęcia lub kartki papieru.

Dziurkacze dekoracyjne

Chcesz udekorować prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla bliskiej osoby? Jeśli tak, dekoracyjny dziurkacz brzegowy od firmy Dp Craft na pewno ułatwi Ci to zadanie. Dzięki niemu upiększysz opakowanie, wykonując wzór na brzegach śnieżynki. Już nieco wcześniej poczujesz klimat tego wyjątkowego czasu. Rękodzieło jest Twoją pasją, a ulubionym motywem świat roślin? Wobec tego sięgnij po dziurkacz ozdobny „Stokrotka”. Używając go, łatwo zrobisz płatki kwiatów zarówno na papierze, jak i na kartonie. Tym sposobem zwiększysz wizualną wartość swoich prac.

Ozdobne dziurkacze do papieru

Sklep internetowy Studio75.pl prezentuje szeroką gamę modeli dziurkaczy ozdobnych. Chcesz sprawić dziecku radość i kupić wygodny w użyciu przedmiot dzięki, któremu rozwinie plastyczny talent? Dziurkacz dla dzieci w kształcie wielkanocnego zająca nadaje się do tego doskonale. Warto dodać, że produkt wspomaga również rozwój kreatywności oraz wyobraźni u dziecka, dając mu różne wzory do wykorzystania na papierze. Z kolei na duże dziurkacze ozdobne decydują się najczęściej dorośli, którzy wykonują określony projekt z zamiarem osiągnięcia jak najlepszego efektu wizualnego. Do tego celu nadaje się świetnie dziurkacz od firmy Dp Craft. Umożliwia wycinanie kół zarówno na zwykłej kartce papieru, jak i na różnego rodzaju piance.

Scrapbooking - dziurkacze

Dziurkacz - scrapbooking to przyrząd służący do ręcznego dekorowania, na przykład zaproszeń z okazji zbliżającego się ślubu lub kartki zawierającej wielkanocne życzenia. Naszym klientom oferujemy dziurkacze ozdobne różniące się między sobą kształtem i wielkością. Wszystkie jednak cechują się doskonałą ceną. Kupując wybrany dziurkacz ozdobny z naszego sklepu, zyskasz moc nowych, twórczych możliwości za nieduże pieniądze.