• Kategorie
  • Szukaj
  • Kwiaty z papieru

KWIATY Z PAPIERU

Wśród ozdób i dodatków do rękodzieła kwiaty z papieru stanowią ważny element w zdobieniu kartek okolicznościowych, albumów do scrapbookingu , pudełek exploding box i innych prac z papierem. Kwiatami z papieru ozdobisz także pudełka decoupage oraz z łatwością użyjesz kwiaty w projektach mixed mediowych. W sklepie internetowym Studio75 znajdziesz papierowe kwiaty wiśni, róże i różyczki, magnolie, kwiatuszki sweetheart. Dzięki kwiatom stworzysz prace w romantycznym stylu,z przestrzenną, bogatą kompozycją.  

Kwiaty z papieru to jeden z ważniejszych elementów ozdobnych i dodatków do rękodzieła. Scrapbooking, kartki okolicznościowe, bazy do albumów, pudełka exploding box – to tylko niektóre możliwości wykorzystania tych estetycznych drobiazgów. Na pierwszy rzut oka niepozorne, mogą być stosowane w wielu innych pracach z papierem, m.in. do ozdabiania pudełek decoupage, czy do używania w projektach mixed mediowych.

W sklepie internetowym Studio75 zamówisz papierowe kwiaty wiśni, róże, różyczki, magnolie, czy kwiatuszki sweetheart. Z ich pomocą z łatwością stworzysz pracę w romantycznym, eleganckim stylu i z przestrzenną, bogatą kompozycją.

Wytrzymałe kwiaty z papieru ryżowego i morwowego

Podstawowe materiały w technice decoupage to papier ryżowy i morwowy. W przypadku kwiatów z papieru ryżowego możemy spodziewać się dużej wytrzymałością oraz łatwości pracy. Pomimo cienkiej struktury, są one bardzo trwałe i posiadają wyraźne włókna.

Sklep internetowy Studio75 oferuje również kwiaty z papieru do scrapbookingu i innych rodzajów rękodzieła z tworzywa mulberry. To elementy wykonane z kory drzew morwy, które doskonale nadają się do projektów z wieloma teksturami. Oprócz tego są znacznie mocniejsze niż kwiaty z masy celulozowej.

Kwiaty z papieru – dekoracja do wielu zastosowań

Dekoracyjne kwiaty z papieru pozwalają na tworzenie wielu wyjątkowych połączeń. W przypadku produktów z naszej oferty możesz skorzystać z zarówno z mniejszych, jak i większych pączków róż, kwiatów wiśni, czy poinsecji. Zróżnicowane rozwiązania pozwalają na wykorzystanie np. satynowych różyczek z zielonym listkiem nie tylko do tworzenia kartek okolicznościowych, opakowań prezentów, pudełek i albumów, ale też do projektowania aplikacji do włosów czy dodatków do garderoby.

Nasze kwiaty z papieru do scrapbookingu są doceniane również za wyjątkową wszechstronność. W sklepie Studio75 dostępne są na przykład papierowe róże z łodygą, których można użyć w całości lub odciąć gałązki i zastosować same pączki kwiatów.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się ze zdjęciami i opisami poszczególnych produktów. Szeroka oferta kształtów i kolorów, atrakcyjna cena oraz piękne, staranne wykonanie – wszystko to znajdziesz właśnie w naszej ofercie!

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.