• Kategorie
  • Szukaj
  • FOREMKI SILIKONOWE DO ODLEWÓW I MAS PLASTYCZNYCH

Nic nie oddaje klimatu przestrzeni tak dobrze, jak drobne detale. Mamy idealną propozycję dla wszystkich, którzy nie tylko uwielbiają rękodzieła, ale i sami mają zapał, by tworzyć coś oryginalnego - foremki silikonowe do odlewów i mas plastycznych.

Formy silikonowe stwarzają niepowtarzalną możliwość wykonania odlewu lub wycisku, dzięki któremu otrzymasz dowolny projekt zarówno w scrapbookingu, jak i decoupage. Możesz malować je farbami, pokrywać woskiem, złoceniami i dekorować na wiele sposobów wedle własnych preferencji i gustu.

Foremki silikonowe do pieczenia

Foremki silikonowe są miękkie i elastyczne. Sprawdzają się przy wielu pracach plastycznych. Ponadto posiadają atest do kontaktu z żywnością, zatem z powodzeniem możesz przygotować słodkie wypieki na różne okazje - od muffinek i babeczek, po bożonarodzeniowe gwiazdki. Mają przeróżne kształty - uroczych ramek do zdjęć, liści, przepięknych ornamentów, alfabetu, a nawet motywów wielkanocnych oraz milusińskich misiów.

Foremki silikonowe są przystosowane do wypieków, zatem zrobione ciasteczka czy serduszka bez problemu odkleją się od ich powierzchni. Przygotowywanie świątecznych słodkości jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne!

Silikonowe formy do odlewów i prac plastycznych

Wzornictwo? Tu nie ma żadnych ograniczeń! Foremki silikonowe do odlewów to możliwość stworzenia eleganckich ramek do salonu czy przygotowanie dekoracji do pokoju dziecka, a także pomysł na zdobienie mebli, czy oryginalny prezent. Uzyskane odlewy bardzo łatwo nakleja się na bombki 3D, jaja czy butelki. Silikonowe foremki możesz wypełnić masą plastyczną, gliną, żywicą, czekoladą - w zależności od wybranego modelu. Najpierw zdecyduj, jaki ma być cel i efekt Twojej pracy, a następnie wybierz, która forma silikonowa będzie odpowiednia.

Czy silikonowe foremki są trwałe?

Formy silikonowe zostały wykonane z wysokiej jakości materiału, odpornego na działanie wysokiej temperatury - ta cecha sprawia, że są przystosowane do pieczenia i wypełniania ich różnorodnymi materiałami. Ponadto foremki silikonowe nie sprawiają trudności w utrzymaniu czystości. Po pierwsze, ma to znaczenie higieniczne, a po drugie - regularne oczyszczanie formy sprawi, że posłuży Ci ona przez długi czas. Użyj delikatnego detergentu i ciepłej wody - umyj formę, gdy temperatura foremki na to pozwoli i zadbaj, by usunąć pozostałości masy ze środka, by uniknąć trwałych przebarwień.

Silikonowe foremki dostępne w ofercie studio75.pl

Niezależnie od przeznaczenia wybranej przez Ciebie formy silikonowej, wybierz produkt wykonany z materiału wysokiej jakości. Dzięki temu zyskasz pewność, że wykonane przez Ciebie elementy będą trwałe, a ich walory wizualne doskonale wypełnią miejsce, które chcesz ozdobić.