• Categories
  • Search
  • Manufacturer - Eco Scrapbooking - bazy albumowe, pudełka na kartki

W sklepie Studio75 znajdziecie szeroką ofertę Eco Scrapbooking z kategorii baz albumowych i pudełek na kartki. Marka stawia na wysoką jakość z jednoczesnym dbaniem o środowisko naturalne. 


Albumy dostępne w naszym sklepie pozwalają na stworzenie własnej kompozycji od podstaw. Bazy albumowe bindowane to połączenie kilku kartek z grubej tektury za pomocą sprężyny. Papier jest niesamowicie trwały i pozwala dokleić wiele artystycznych dodatków. 


Innym, ciekawym produktem jest baza albumowa o jeszcze wytrzymalszych i grubszych kartach. Pomiędzy każdą z nich znajduje się spory odstęp, który pozwala na warstwowe ozdabianie, również w technice 3D, bez obaw o uszkodzenie dekoracji. Warto wspomnieć o różnych kolorach albumów dostępnych w naszej ofercie.


Propozycją niecodzienną jest album w formie harmonijki. Są to karty usztywnione dwiema okładkami, przewiązane sznurkiem. W tym albumie mamy do dyspozycji 5 kart - pomieszczą 10 fotografii.


Sklep Studio75 oferuje szeroki wybór pudełek Eco scrapbooking na kartki okolicznościowe. Ozdobiona przez nas licznymi dodatkami powinna zostać zabezpieczona przed ewentualnymi uszkodzeniami. W tym celu rewelacyjnie sprawdzi się dopasowane do jej rozmiaru pudełko. Pudełka na kartki wymagają jedynie własnoręcznego złożenia, choć same w sobie również mogą stać się bazą do samodzielnego udekorowania. 


W ofercie sklepu Studio75 znajdziecie pudełka na kartki z okienkiem, które będą ukazywać jej zdobienie, a jednocześnie zabezpieczą przed zniszczeniem. Kartki okolicznościowe, które nie mieszczą się do koperty mogą zostać podarowane właśnie w takim opakowaniu.


Pudełka Eco scrapbooking dostępne w naszym sklepie mogą spełniać wiele innych funkcji. Bogato zdobione, same w sobie mogą okazać się doskonałym prezentem lub możemy zapakować do nich drobny upominek. Niektóre z pudełek spełnią rolę opakowania dla niedużych albumów.