• Kategorie
  • Szukaj
  • Tematyczny papier ozdobny do scrapbookingu

PAPIER DO SCRAPBOOKINGU TEMATYCZNIE

Chcąc rozpocząć swoją przygodę ze scrapbookingiem, zaopatrzyć należy się w kilka artykułów papierniczych. Jednym z nich jest papier ozdobny do scrapbookingu.

 

Jaki papier ozdobny do scrapbookingu wybrać?

Czym kierować się, wybierając papier do scrapbookingu? Dostępny jest on w wielu wersjach, które różnią się od siebie zarówno wymiarami, jak i kolorystyką czy stylistyką. W znacznym stopniu ułatwia to dopasowanie go do tworzonego przez siebie rękodzieła. W naszym sklepie został podzielony na kilka tematycznych podkategorii. Wyjątkowy wzór znajdzie dla siebie przyszła Para Młoda, gdyż “tematyka ślubna” obejmuje piękne motywy, idealne do stworzenia zaproszeń, winietek czy wyjątkowych, własnoręcznie wykonanych podziękowań dla gości. Miłośnicy podróży będą zadowoleni zaś z papieru pełnego wzorów przywodzących na myśl piesze wędrówki do lasu lub samochodowe wypady nad morze, a florystów na pewno zachwyci motyw kolorowych kwiatów. Będą idealnym wypełnieniem albumów lub samodzielnie stworzonych pocztówek. “Tematyka dziecięca” to urocze wzory, dzięki którym można przygotować zaproszenia na ważne uroczystości lub rozpocząć prowadzenie pierwszego albumu maluszka. Przy wykorzystaniu papieru ozdobnego do scrapbookingu można wykonać piękne “pudełko wspomnień” i umieszczać w nim pamiątki np. z chrztu czy pierwszych urodzin. A teraz coś dla wszystkich, którzy z utęsknieniem zawsze wyczekują świąt Bożego Narodzenia. Na papierze pełnym świątecznych motywów - śnieżnych gwiazdek, reniferów, choinek, aniołków - można wykonać oryginalne kartki z życzeniami l wysłać do najbliższych. Papier do scrapbookingu podzielić można także pod kątem jego wielkości. Na sklepowych półkach spotkać można się między innymi z modelami w formacie 30 × 30 cm. Sprzedawany jest on w arkuszach lub kolekcjach. Kolejne popularne rozmiary papieru do scrapbookingu to 15 × 15 cm oraz 20 × 20 cm. W znacznej części przypadków dostępne są one w bloczkach klejonych zawierających po dwie sztuki papieru z każdego wzoru. Papiery do scrapbookingu mogą mieć różnego rodzaju niestandardowe tekstury. Ich powierzchnia może być na przykład chropowata lub pokryta brokatem. Do wyboru mamy papiery jedno- oraz dwustronne. Mogą być jednokolorowe lub wzorzyste.

 

Papier do scrapbookingu w kategoriach podzielonych tematycznie

Nasz sklep internetowy Studio75.pl oferuje papier do scrapbookingu podzielony tematycznie. Dostępnych możliwości jest tutaj całe mnóstwo. Do wyboru mamy m.in. papier utrzymany w tematyce dziecięcej, podróżniczej, męskiej, romantycznej, ślubnej, kwiatów i liści, Bożego Narodzenia czy z różnego rodzaju napisami oraz cytatami lub elementami do wycinania.

Zapraszamy do lektury naszego artykuły na temat scrapbookingu pt. Scrapbooking co to