Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, więc czas pomyśleć o przygotowaniach do tego radosnego święta! Jeśli szukasz pomysłów na piękne ozdoby do domu, to mamy coś specjalnie dla Ciebie. Nasza projektantka Magda podzieliła się z nami swoją inspiracją na wielkanocną dekorację - 𝐌𝐞𝐝𝐚𝐥𝐢𝐨𝐧𝐲 z Owieczką i Królikiem w pastelowym odcieniu niebieskiego.

medalion decoupage z owieczką


To połączenie delikatnych kolorów i uroczych motywów zapewne skradnie Wasze serca! Pastelowy odcień niebieskiego sprawia, że ozdoba nabiera lekkości i świeżości, idealnie wpasowując się w wiosenny klimat. Dodatkowo, motywy zwierząt - owieczki i królika - nadają dekoracji uroku i słodyczy, doskonale wpasowując się w tematykę wielkanocną.

Aby stworzyć podobną ozdobę, polecamy skorzystać z arkusza  papieru ST0155, który jest idealny do decoupage. Dzięki niemu będziecie mogli łatwo i szybko ozdobić dowolny przedmiot, nadając mu niepowtarzalny charakter. Możecie wykorzystać go do ozdobienia pudełek, ozdób i jajek wielkanocnych.

Wielkanocny Medalion Decoupage z królikiem

Pamiętajcie, że decoupage to nie tylko świetny sposób na ozdobienie wnętrza, ale także doskonała forma relaksu i rozwoju kreatywności. Dlatego nie wahajcie się wypróbować nowych technik i eksperymentować z różnymi motywami i kolorami.

Wszystkich miłośników decoupage serdecznie zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór papierów ryżowych do decoupage, które pomogą Wam stworzyć wyjątkowe ozdoby na każdą okazję. Warto eksperymentować, bawić się kolorami i motywami, aby stworzyć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. A może właśnie Wasze serce skradnie arkusz ST0155? Zdradźcie nam swoje ulubione motywy w komentarzach na fanpagu Studio75 lub grupie Decoupage Studio75 na FB, do której Was serdecznie zapraszamy.