• Categories
  • Search
  • Farby kredowe

Farby kredowe stały się bardzo popularne w ostatnich latach. Stosuje się głównie do renowacji mebli, ale nie tylko. Można wykorzystać je w zróżnicowanych formach prac kreatywnych, ponieważ nadają się do nakładania niemal na każde podłoże.

Fleur All About Grey 130 ml
Product unavailable
Fleur Cape Town Blue 130 ml
Product unavailable
Fleur Pink rococo 130 ml
Product unavailable
Fleur Pink Rococo 50 ml
Product unavailable
Fleur Titanium White 130 ml
Product unavailable

Farby kredowe - Sklep Studio75

Dają aksamitne, matowe lub półmatowe wykończenie, pozwalając na uzyskanie eleganckiego wyglądu, np. w stylu vintage. Oprócz tego mają bezpieczny skład wolny od trujących, szkodliwych dla zdrowia substancji. Są ekologiczne, szybkoschnące, praktycznie bezzapachowe. Kolejną istotną cechą jest wysoki współczynnik adhezji, czyli duża przyczepność farby do podłoża.

Cena farb kredowych to ich kolejna zaleta – kosztują stosunkowo niewiele, a przy tym bardzo łatwo kryją. W przypadku wielu produktów z naszej oferty, np. marki Cadence, nie wymagają też gruntowania ani piaskowania przed użyciem i pokrywają nawet śliskie powierzchnie. Zazwyczaj w zupełności wystarczy nałożenie tylko jednej warstwy takiej farby.

Co wyróżnia farby kredowe dostępne w naszej ofercie?

W sklepie Studio75 oferujemy wysokiej jakości produkty do malowania. Większość z nich nadaje się do nakładania na drewno, ceramikę, metal, kamień, a nawet na powierzchnię ścian. Ten rodzaj farb stosuje się najczęściej do uzyskiwania antycznych, rustykalnych, nieco zużytych efektów, a także do renowacji mebli i przedmiotów.

Poza tym asortyment naszego sklepu wyróżnia się dostępnością ciekawych barw, m.in. odcieni wiktoriańskiego różu, gorzkiej czekolady, pastelowej oliwki, czy klasycznej bieli.

Farby kredowe od zaufanych producentów

W skład farb kredowych wchodzi woda zmieszana ze sproszkowaną kredą oraz naturalnymi pigmentami, a także specjalnymi dodatkami, które poprawiają ich działanie. Rodzaj dodatków różni się w zależności od producenta. Dlatego przy każdym produkcie z naszej oferty znajdziesz dokładny opis jego cech i właściwości.

Oczekujesz dużego wyboru i dobrej ceny farb kredowych? Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Dostarczamy najlepsze, polecane farby pochodzące wyłącznie od zaufanych producentów.