• Categories
 • Search
 • SCRAPBOOKING PAPERS

Scrapbooking

Kochasz rękodzieła? Uwielbiasz tworzyć oryginalne detale? Mamy coś, co pozwoli Ci puścić 

wodzę fantazji i ozdobić ważne dla Ciebie pamiątki - papier do scrapbookingu. W naszym Studio75 znajdziesz bogatą ofertę wzorów i kolorów, dzięki której nadasz pamiątkom oraz rzeczom, do których masz sentyment zupełnie inny klimat, a co ważne - zachowasz je na długo nie tylko w swojej pamięci! 

 

Na początku warto wspomnieć, czym jest w ogóle scrapbooking. Historia jest dość długa i na przestrzeni wieków jego formuła nieco się zmieniła. Obecnie jest to po prostu kreatywny sposób na zachowanie ważnych dla nas wspomnień. Na przykład za pomocą  papieru do scrapbookingu możemy ozdobić zdjęcie oraz opatrzyć je oryginalną grafiką. 

Czym wyróżnia się papier do scrapbookingu?

 

To specjalny rodzaj materiału - trwały, bezkwasowy i bez dodatku  ligniny, dzięki czemu z pewnością nie uszkodzi fotografii. Co ważne, papier do scrapbookingu nie zżółknie, a zachowa swoje kolory. Ze względu na właściwości oraz przepiękne motywy, z którymi polecamy zapoznać się w naszej ofercie, jest chętnie wykorzystywany także do tworzenia oryginalnych zaproszeń na imprezy okolicznościowe (np. ślub, chrzciny, komunię czy urodziny), ozdobnych notesów, pudełek, pamiętników, wybranych prezentów czy nawet dekoracji domowych.

 

W ofercie Studio75 znajdziesz wysokiej jakości papier do scrapbookingu. Mamy ich szeroką kolekcję, np. “Magiczny czas”, “Sekretny ogród”, “Cudowny dzień”, a także podział tematyczny: 

 • dziecięce,
 • Boże Narodzenie,
 • ślub,
 • męskie,
 • liście,
 • podróże,
 • romantyczne,
 • do wycinania,
 • z cytatami.

Dzięki temu dostosujesz papier do przedmiotu, który chcesz ozdobić. Ze względu na bogactwo wzorów z pewnością każdy znajdzie odpowiedni dla siebie oraz swoich potrzeb. W ofercie znajdziesz asortyment takich producentów, jak: AB STUDIO, Craft o`clock, ITD Collection, Lemoncraft, Mintay Papers, Piątek Trzynastego, Scrap and Me, Stamperia, UHK Gallery. 

Zindywidualizowana, ręczna technika wytwarzania albumów ze zdjęciami rodzinnymi jest dla wielu osób pasją i sposobem na życie. Dla powstania takich projekcji ważny będzie jednak papier, dzięki któremu scrapbooking stanie się wyjątkowy. Taka forma będzie doskonałą okazją do wspomnień po latach, a także atrakcyjnym upominkiem dla kolejnych pokoleń. Opatrzenie wybranych fotografii dodatkowym ozdobnikiem graficznym podniesie ich walory wizualne. Takie obrazy są nierzadko również zachowaniem momentów z długoletniej przyjaźni z daną osobą, zwłaszcza gdy po pewnym czasie ludzkie drogi już się rozchodzą. Kartki do scrapbookingu są wytwarzane ze specjalnych materiałów. Papier nie zawiera kwasów ani ligniny, przez co nie ulega żółknięciu i jest bardziej odporny na przypadkowe przedarcie. To właśnie trwałość w zestawieniu z pewną delikatnością cechuje w głównej mierze proponowane artykuły. Własnoręcznie wykonane dzieło może być świetnym prezentem na różne okazje, w tym: urodziny, chrzciny albo wspólne rocznice.